SOS serviss SIA "EKO-DTEH"

durvju atvēršana

Mūsu specialitāte ir durvju atvēršana, un mēs esam gatavi palīdzēt jebkurā  laikā! Strādājam bez atelpas, katru dienu! Tāpēc droši zvaniet uzreiz, kad saskaraties ar aizslēgtām vai iestrēgušām slēdzenēm! Mēs doties palīgā nekavējoties! 

Jau 20 gadus strādājam durvju atvēršanas jomā, un šajā laikā esam ieguvuši bagātīgu zināšanu bāzi. Atverot neizsakāmi daudzas mājas durvis, tostarp metāla durvis ar vairākām slēdzenēm, esam kļuvuši par šīs nozares pieredzējušiem ekspertiem. Mūsu meistari ir apmācīti atvērt gan tērauda un metāla durvis, gan koka, PVC un citu veidu ieejas, tikt galā gan ar vienkāršām slēdzenēm, gan sarežģītiem slēdzeņu mehānismiem.

Sarežģītākas slēdzenes var prasīt vairākas stundas, taču atmūķēt iespējams jebkuras durvis. Tādēļ esam gatavi doties palīgā visās dzīves situācijās, kad durvju iestrēšanai vainīga:

  • nozaudēta atslēga;
  • aizcirtusies vai nodilusi slēdzene;
  • nejauši ieslēdzies bērns;
  • un virkne citu apstākļu.

Aizkritušas durvis var gadīties katram no mums, taču svarīgi tādos brīžos ir zināt, kur meklēt palīdzību! Rakstiet vai zvaniet un dosimies palīgā, cik drīz vien iespējams! Ar mūsu profesionāļu komandu un instrumentiem durvju atvēršana būs daudz veiksmīgāka! Saudzējiet savu mājokli un durvis, ja tām nepieciešama palīdzība, dodiet ziņu! Būsim vien zvana attālumā! Priecāsimies palīdzēt un sniegsim vajadzīgo tehnisko atbalstu, lai atrisinātu radušos situāciju ar durvīm maksimāli ātri.